Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Icy.pl

15 czerwiec 2007, 21:01 :: Icy.pl :: petr

Jak niektórzy z Was zdążyli zapewne zauważyć, nasza strona dwa tygodnie temu dosłownie "zniknęła" z sieci.. Do tej pory nie wiemy czym było to spowodowane.. Prawdopodobnie miała miejsce jakaś dziwna awaria, której nie jesteśmy w stanie chwilowo pojąć. ;) Dlatego - tylko tymczasowo - poprzednią Icy.pl przez jakiś czas zastępować będzie ta oto zrobiona przeze mnie strona. Jest bardzo prymitywna, ale skoro miałem wybierać - nic, albo coś takiego.. Tak czy owak z menu po lewej możecie dostać się do wszystkich artykułów jakie do tej pory mieliśmy - część z nich poprawiłem czy dopisałem kilka fragmentów. ;) Na szczęście w pełni sprawne jest nasze forum, na które oczywiście zapraszam!

A tymczasem zdradzę część z naszych "tajemnic" ;) i powiem, co oprócz powrotu poprzedniej strony dla Was szykujemy!
Po pierwsze - specjalny klub na Epulsie tylko o Icy Tower! Przypuszczam, że duża część z Was ma już tam konto.. Dlaczego więc nie integrować się z rosnącą wciąż epulsową społecznością miłośników Icy Tower? ;) Najważniejsze informacje o tym klubie umieściłem w kolumnie po prawej, ale w skrócie - klub nazywa się "Icy Tower" (więc łatwo go znaleźć) i zapisać się można natychmiastowo - tak więc polecam. ;)
Już wkrótce natomiast ruszy Centrum Download Icy Tower - specjalne miejsce, gdzie umieścimy wszystkie pliki związane z Icy Tower jakie znajdziemy! Gra, postacie, mody, skiny, programy i wiele innych...
Zaraz po tym uruchomimy specjalny kanał na YouTube gdzie będziemy umieszczać znalezione w sieci i nadesłane przez Was filmiki związane z Icy Tower!

Tak więc będzie się działo! Zaglądajcie często!