Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Icy.pl

31 maj 2006, 23:07 :: Icy.pl :: Syo

Jeden z redaktorów, dokładniej Petr, udzielił wywiadu, który nieco rozjaśni nam sprawę jeśli chodzi o zmiany na forum i stronie oraz o przyszłość icy.pl.
Czyli można powiedzieć że rozwój forum i strony idzie w dobrym kierunku?
Petr: Forum - raczej tak. Nareszcie chciało nam się napisać nowy regulamin forum - teraz zasady obowiązujące na forum są bardziej przejrzyste. Jest dwójka nowych moderatorów - wydaje mi się, że będzie teraz większy porządek (co było moim marzeniem od jakiegoś czasu). Wreszcie powiększyła się liczba adminów, co wbrew pozorom może być plusem - teraz część drobnych zmian możemy wprowadzać z Neo sami.

Resztę wywiadu możecie znaleźć na naszym forum! Zapraszamy!