Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Icy.pl

31 maj 2006, 20:58 :: Icy.pl :: Syo

Co prawda skład redakcji nie uległ zasadniczej zmianie, jednak nasze forum wzbogaciło się o dwójkę nowych moderatorów - Domia, czyli maskotka polskiego IT, najbardziej znana żeńska postać naszej sceny oraz Mattirab - chłopek, który nie tylko dobrze radzi i pomaga, ale zajmuje się pilnowaniem porządku na forum nawet gdy nie jest moderatorem. Ten problem jednak już za nim, bo właśnie on i piękność z Krakowa mogą pochwalić się zielonymi nickami! Prawda jest taka, że to właśnie te dwie osoby najbardziej zasłużyły na to wyróżnienie.

Mamy nadzieję, że nowi moderatorzy będą spisywać się elegancko, a forum nie będzie zasypane warstwą kurzu:)

Gratulacje i powodzenia!