Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - społeczność

25 wrzesień 2005, 23:48 :: Społeczność :: SaleiB

Dużo się dzisiaj wydarzyło. Odbyły się wyboru do sejmu i senatu, polskie siatkarki zdobyły złoto w Europie, Fernando Alonso został mistrzem świata w F1, ale ja pisze newsa o czyms zupełnie innym :) A mianowicie chciałbym was poinformowac że został niedawno stworzony międzynarodowy (a więc angielskojęzyczny) kanał o icytowerze na IRC. Serwer na którym się on znajduje to irc.quakenet.org a nazwa to po prostu #icytower Serdecznie wszystkich zapraszam

Jutro kolejne podsumowanie światowej ligi IT, a na dzis powiem tylko, że odbył sie zaległy mecz pomiędzy najlepszymi polskimi piętrowacami, czyli Syo i tajkiem. pojedynek ten zaowocował 2 wspaniałymi wynikami w NML. 1025 pięter to bardzo dobry wynik Syo, ale dosłownie w ostatnich minutach tajek ugrał nowy rekord świata, czyli 1529 pięter w NML !!! Miejmy nadzieje ze ten wynik długo pozostanie na swiatowej liście z numerem 1 ;)