Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - społeczność

18 wrzesień 2005, 21:25 :: Społeczność :: Syo

Na forum pojawił się wywiad z graczem z wyższej półki zarówno polskiego jak i światowego Icy Towera. Mowa tu o PolskaNeo. Poniżej fragment wywiadu.

S: Z kim z obecnych graczy Icy Towera można wiązać nadzieję na dobre rezultaty i poprawę pozycji Polski na liście?

Neo: Myślę, że cała nadzieja wiąże się z obecną piątką liderów - Tajek, Kubuś Bielanek, Jerzy Zabójca, Neo oraz Syo (ze wskazaniem na tego ostatniego, ponieważ jak na razie tylko on nie punktuje - na szczęście ma zwyżkę formy i punktowanie dla kraju wydaje się kwestią czasu). Regularne szlifowanie formy i śrubowanie wyników przez tych graczy może mieć doskonałe skutki dla pozycji Polski na liście.

Po resztę wywiadu zapraszam na nasze forum, a dokładniej tutaj. :D